TUSZE

Firma Eriad od lat zajmuje się kompleksową obsługą firm. Swoim klientom gwarantuje zarówno wszelkiego rodzaju materiały eksploatacyjne, jak i serwis urządzeń technicznych. Oprócz tego, w swojej ofercie prezentuje szeroki asortyment tanich wkładów atramentowych przeznaczonych dla wielu najpopularniejszych modeli drukarek, zarówno w domu, jak i w biurze. Firma znana jest ze świadczenia z wysokiej jakości usług – prowadzi sprzedaż kartridży zarówno oryginalnych, jak i tańszych zamienników, które pozwalają na wydruk większej ilości woluminów w znacząco niższej cenie. W ofercie można znaleźć wiele sławnych marek drukarek oraz akcesoriów, w tym wkłady atramentowe Epson, HP, Canon, Lexmark oraz wiele innych materiałów eksploatacyjnych. Dystrybutor Eriad wspiera rozwój nowych technologii – prezentuje linię produktów przyjaznych środowisku, w tym pochodzących z recyklingu.

Zasobniki atramentowe kompatybilne z oryginalnymi drukarkami znanych marek to okazja do zaoszczędzenia na regularnym użytkowaniu sprzętu – szczególnie w środowisku biurowym. Tanie tusze do drukarek oferowane przez firmę Eriad z siedzibą w Poznaniu to wysokiej jakości produkty wykorzystujące specjalną formułę atramentu, aby zapewnić maksymalną szczegółowość, wyrazistość oraz wydajność wydruku, jednocześnie wspomagając portfel.

Firma Eriad współpracuje z wieloma zaufanymi dostawcami. Dba o to, by oferowane przez nią produkty poddawane były regularnym i rygorystycznym testom jakości, aby zagwarantować klientom maksymalną satysfakcję z zakupu.

W przypadku wątpliwości co do wyboru odpowiedniego tonera zespół obsługi klienta Eriad Poznań odpowie na wszelkie pytania oraz postara znaleźć się najlepsze rozwiązanie problemu. Zapewnia pomoc w instrukcji montowania wkładu oraz dalszej eksploatacji sprzętu.

Oferujemy tonery do drukarek znanych producentów:

 

Dane kontaktowe:

kontakt@eriad.pl
ul. Głogowska 177, 60-121 Poznań
61 8-66-68-34
pon.- pt. : 8:30 - 16:30

Formularz kontaktowy:

Masz już dostawcę? Wyślij nam twoje ceny a my je przebijemy!

Projekt i wykonanie: dla 2015-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone.