SERWIS I NAPRAWA DRUKAREK

Eriad to nie tylko hurtownia tuszy i tonery do drukarek, ale również rzetelny serwisant posiadający wieloletnie doświadczenie w naprawach drukarek, kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Specjalizujemy się tak w naprawach, jak i przeglądach technicznych urządzeń najlepszych producentów. Naprawa drukarek atramentowych lub laserowych w sposób gwarantujący ich sprawne działanie przez długi czas to jeden ze znaków rozpoznawalnych firmy Eriad.

Naprawa drukarek z Eriad

Sprawnie wykonana diagnoza usterki jeden z czynników wpływających na szybki powrót drukarki do działania, dlatego świadczone przez Eriad usługi wyróżnia szybkość i terminowość działania. Już w trakcie kontaktu telefonicznego nasi specjaliści starają się poznać przyczynę awarii, żeby w momencie przyjazdu do Państwa móc zaproponować już rozwiązania mające przywrócić drukarce sprawność. Naprawa drukarek odbywa się na miejscu - jedynie w wyniku bardzo poważnych awarii podejmujemy się transportu drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego do naszego serwisu stacjonarnego oferując wtedy Państwu urządzenie zastępcze na czas przeprowadzenia usługi naprawczej.

Naprawa drukarek HP, Epson, Canon i Samsung

Naprawa drukarek HP, Epson, Canon, Samsung a także innych producentów to dziedzina, w której posiadamy wieloletnie doświadczenie dbając o to, by każde urządzenie, które zostanie poddane naprawie przez nasz serwis drukarek cieszyło właściciela swoją sprawnością i wydajną pracą jak najdłużej. Firma Eriad oferująca usługi naprawcze drukarek zajmuje się również wykonywaniem ich przeglądów technicznych oraz dbaniem o ogólną, dobrą kondycję tych urządzeń. Intensywnie rozwijająca się branża sprawia, że naprawa drukarek HP, Epson, Canon, Samsung a także innych producentów wymaga rzetelnej wiedzy na temat budowy ich urządzeń, dlatego nasi specjaliści stale doszkalają się celem świadczenia efektywnych usług przy jak najmniejszym zaangażowaniu finansowym oraz czasowym z Państwa strony.

Serwis i naprawa drukarek - Poznań

Serwis drukarek Eriad z siedzibą w mieście Poznań świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu naprawy drukarek HP, Epson, Canon, Samsung oraz innych. Swoje usługi naprawcze w mieście Poznań serwis drukarek Eriad świadczy zarówno odbiorcom indywidualnym (osobom prywatnym), jak i podmiotom takim jak przedsiębiorstwa, niewielkie i duże firmy, korporacje a także organizacje pozarządowe. Wszędzie, gdzie niezbędne są drukarki, nasze usługi naprawcze zapewnią wydajną pracę tych urządzeń oraz im podobnych - zajmujemy się również naprawą i diagnostyką faksów i kopiarek.

Serwis i naprawa urządzeń wielofunkcyjnych

Specjalizujemy się nie tylko w naprawach drobnych drukarek mobilnych, ale również przywracamy do działania urządzenia wielofunkcyjne, bez których praca biura i wielu przedsiębiorstw byłaby znacznie utrudniona. Serwis i naprawa urządzeń wielofunkcyjnych świadczonych przez Eriad przeważnie odbywają się na miejscu - zaraz po przyjeździe naszych specjalistów. W wyjątkowych sytuacjach jednak usterka może wymagać transportu i naprawy urządzeń wielofunkcyjnych w naszym stacjonarnym serwisie w Poznaniu. Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek w mieście Poznań i okolicach? Wybierz Eriad - terminowa, sprawna i gwarantująca wydajność dowolnych urządzeń kopiujących i drukujących usługa naprawcza w atrakcyjnych cenach to nasza specjalność!

 

Dane kontaktowe:

[email protected]
ul. Głogowska 177, 60-121 Poznań
61 8-66-68-34
pon.- pt. : 8:30 - 16:00

Formularz kontaktowy:

Masz już dostawcę? Wyślij nam twoje ceny a my je przebijemy!

Projekt i wykonanie: dla 2015-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.