TONERY

Drukarki laserowe używają tonera pod postacią proszku, który rozpływa się na papierze, tworząc trwały obraz. Drukarki na toner, który zawierają również kopiarki kserograficzne, zwykle drukują bardzo szybko, a wychodzące z nich dokumenty mogą przetrwać lata bez blaknięcia i rozmazywania. Zwykle mają również długie życie kasety, dzięki czemu doskonale nadają się do wydruków sporej ilości woluminów – cecha ta jest niezbędna przy eksploatacji w biurach oraz siedzibach przedsiębiorstw.

Drukarki laserowe rozpoczynają proces drukowania, kierując wiązkę lasera skierowaną na obracający się światłoczuły bęben. Obraz strony uzyskiwany jest poprzez ładowanie obszarów bębna, które odpowiadają obszarom czerni lub koloru. Następnie bęben obraca się przez zbiornik tonera, gdzie przeciwnie naładowany toner przeskakuje na obszary, które zostały uderzone światłem. Bęben częściowo zatopiony w tonerze obraca się, dopóki nie dotrze do mocno naładowanego papieru, powodując zsunięcie się tonera z bębna. Następnie papier przechodzi przez utrwalacz, który rozprowadza toner na nim, w drodze do tacy wyjściowej drukarki.

Toner jest zwykle wykonany z jednorodnie ukształtowanych cząstek, które dają wydruki o niezwykłej precyzji i szczegółowości. Ponieważ jest to ciało stałe, które rozpływa się na stronie, toner może wytrzymać zarówno wilgoć, jak i rozmazywanie lepiej niż tusz. Solidna natura tonera eliminuje również ryzyko wysychania, jeśli nie zostanie zużyty. Z wyjątkiem niewielkich osobistych drukarek laserowych, toner drukarki laserowej jest również zwykle tańszy niż tusz do drukarek atramentowych.

Kasety z tonerem wydają się być drogie - niektóre z nich kosztują do tysiąca złotych - chociaż wkłady te zwykle działają dłużej i oferują niższe koszty za stronę niż atramentowe. Dystrybutor Eriad z siedzibą w Poznaniu oferuje tanie tusze i tonery w najwyższych standardach po bezkonkurencyjnych cenach dla wszystkich typów drukarek laserowych. Kasety z tonerem stają się niezbędne nie tylko w biznesie, ale również w wielu domach. Z dużą ilością markowych wkładów do drukarek oraz tańszymi zamiennikami firma Eriad jest najlepszym miejscem dla klientów poszukujących wysokiej jakości w przystępnych cenach przy hurtowym zakupie tonerów.

W przypadku wątpliwości co do wyboru odpowiedniego tonera zespół obsługi klienta Eriad Poznań odpowie na wszelkie pytania oraz postara znaleźć się najlepsze rozwiązanie problemu. Zapewnia pomoc w instrukcji montowania wkładu oraz dalszej eksploatacji sprzętu.

Oferujemy tonery do drukarek znanych producentów:

 

Dane kontaktowe:

kontakt@eriad.pl
ul. Głogowska 177, 60-121 Poznań
61 8-66-68-34
pon.- pt. : 8:30 - 16:30

Formularz kontaktowy:

Masz już dostawcę? Wyślij nam twoje ceny a my je przebijemy!

Projekt i wykonanie: dla 2015-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone.