TONERY DO DRUKAREK

Drukarki laserowe używają tonera pod postacią proszku, który rozpływa się na papierze, tworząc trwały obraz. Drukarki na toner, który zawierają również kopiarki kserograficzne, zwykle drukują bardzo szybko, a wychodzące z nich dokumenty mogą przetrwać lata bez blaknięcia i rozmazywania. Zwykle mają również długie życie kasety, dzięki czemu doskonale nadają się do wydruków sporej ilości woluminów – cecha ta jest niezbędna przy eksploatacji w biurach oraz siedzibach przedsiębiorstw.

Drukarki laserowe rozpoczynają proces drukowania, kierując wiązkę lasera skierowaną na obracający się światłoczuły bęben. Obraz strony uzyskiwany jest poprzez ładowanie obszarów bębna, które odpowiadają obszarom czerni lub koloru. Następnie bęben obraca się przez zbiornik tonera, gdzie przeciwnie naładowany toner przeskakuje na obszary, które zostały uderzone światłem. Bęben częściowo zatopiony w tonerze obraca się, dopóki nie dotrze do mocno naładowanego papieru, powodując zsunięcie się tonera z bębna. Następnie papier przechodzi przez utrwalacz, który rozprowadza toner na nim, w drodze do tacy wyjściowej drukarki.

Tonery do drukarek - charakterystyka

Toner jest zwykle wykonany z jednorodnie ukształtowanych cząstek, które dają wydruki o niezwykłej precyzji i szczegółowości. Ponieważ jest to ciało stałe, które rozpływa się na stronie, toner może wytrzymać zarówno wilgoć, jak i rozmazywanie lepiej niż tusz. Solidna natura wyróżniająca tonery do drukarek eliminuje ryzyko ich wyschnięcia przed zużyciem, co sprawia, że dłużej pełnią swoje funkcje. Poza tym, że są wydajniejsze i dłużej, niż tusze atramentowe, sprawne, tonery do drukarek laserowych przeważnie cechuje również niższa cena, dzięki czemu ich wybór jest gwarantem oszczędności w skali miesiąca lub roku. Warto mieć na uwadze, że tonery do drukarek laserowych oferują jednak niższej jakości wydruk - szczególnie niewyględne są wykonane przy ich zastosowaniu wydruki zdjęć. Wybierając więc urządzenie drukujące warto jest kierować się indywidualnymi potrzebami oraz preferencjami - wykorzystujące tonery drukarki laserowe są z pewnością wydajnym rozwiązaniem do przestrzeni biurowych a także użytku prywatnego, jednak niekoniecznie odpowiedzą na potrzeby salonów fotograficznych, projektantów czy też grafików.

Tanie tonery do drukarek w ofercie Eriad

Kasety z tonerem wydają się być drogie - niektóre z nich kosztują do tysiąca złotych - chociaż wkłady te zwykle działają dłużej i oferują niższe koszty za stronę niż atramentowe. Dystrybutor Eriad z siedzibą w Poznaniu oferuje tanie tonery do drukarek laserowych oraz tusze w najwyższych standardach po bezkonkurencyjnych cenach. Kasety z tonerem stają się niezbędne nie tylko w biznesie, ale również w wielu domach. Z dużą ilością markowych wkładów do drukarek oraz tańszymi zamiennikami firma Eriad jest najlepszym miejscem dla klientów poszukujących wysokiej jakości w przystępnych cenach przy hurtowym zakupie tonerów. Tanie tonery do drukarek laserowych dostępne w hurtowni Eriad w Poznaniu to gwarancja wydajności i sprawności. Oferowane przez Eriad w mieście Poznań tanie tonery do drukarek a także najwyższe standardy obsługi sprawiają, że zakupy u nas to czysta przyjemność.

W przypadku wątpliwości co do wyboru odpowiedniego tonera zespół obsługi klienta Eriad Poznań odpowie na wszelkie pytania oraz postara znaleźć się najlepsze rozwiązanie problemu. Zapewnia pomoc w instrukcji montowania wkładu oraz dalszej eksploatacji sprzętu.

Zamienniki i tonery do drukarek laserowych - Poznań

Oferowane przez nas w mieście Poznań tonery do drukarek laserowych to podzespoły o niewielkiej wadze i masie własnej, co pozwala na ich transport oraz dostawę na terenie całego kraju. Hurtownia Eriad, której siedziba znajduje się w mieście Poznań oferuje tonery do drukarek laserowych najlepszych producentów oraz ich równie wydajne (a przy tym atrakcyjniejsze cenowo) zamienniki tonerów do drukarek. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wachlarz produktów, wśród których z pewnością znajdziesz zamienniki oraz tonery do drukarek laserowych spełniające Twoje oczekiwania i potrzeby Twojego biznesu - przekonaj się i wybierz niezawodne rozwiązania od Eriad!

Oferujemy tonery do drukarek znanych producentów:

 

Dane kontaktowe:

[email protected]
ul. Głogowska 177, 60-121 Poznań
61 8-66-68-34
pon.- pt. : 8:30 - 16:00

Formularz kontaktowy:

Masz już dostawcę? Wyślij nam twoje ceny a my je przebijemy!

Projekt i wykonanie: dla 2015-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.